MilujemeLeto - TRAVEL FAMILY s.r.o., cestovní kancelář

hotel Freya*** s busem včetně vstupů do lázní Granit

Maďarsko, Termální lázně, Lázně Zalakaros
Autobus 4 dny, 3 noci, 25.09. (So) - 28.09. (Út) 2021, Polopenze Změnit termín
Celková cena za osobu od: 6 800 Kč
Poloha

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu.  Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě jen vzácně v divoké přírodě. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

Hotel se nachází v centru města v krásném udržovaném parku a je spojen s léčebnými lázněmi Granit a  Aquaparkem přímou vyhřívanou chodbou, kam můžete jít i v županu. 

Program

1.den : z Prahy v 06.00 hod., Benešov v 06.50 hodin,  Tábor 07.45 hodin, České Budějovice 08.45 hodin, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do hotelu nás čeká ubytování, relaxace, koupání a večeře.  2.-3. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.    U zájezdu v termínu 13.-17.11. 2-4 den: : po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání, večeře, 5.den: snídaně, koupání do 12.00 hodin,  odjezd do ČR. 

Vybavení

lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar,  výtah., tenis, jízda na koni, lety horkovzdušným balónem. K dispozici je za doplatek také fitness a posilovna. Dále si mohu hosté dokoupit lázeňské a wellness procedury: různé druhy masáží, bahenní zábaly a koupele, uhličité koupele, procedury pro tvarování postavy, elektroterapie, akupunktura a řada dalších wellness a exotických procedur a ošetření. 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností přistýlky jsou  s balkonem, TV,   telefonem,  koupelnou se sprchou a WC, minibarem,  Wi-Fi. Ve třílůžkovém pokoji lze ubytovat rodinu se 2 dětmi do 5.9 let – první dítě na přistýlce, druhé dítě na lůžku s rodiči. 

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, diabetických, vegetariánských pokrmů a pokrmy mezinárodní kuchyně. 

Cena zahrnuje

ubytování na 5/4dny/, 4/3 noci, polopenzi, dopravu autobusem, průvodce, každodenní vstupné do léčivých lázní Granit,  zapůjčení koupacích županů pro dospělé, Wi-Fi.

 

Cena nezahrnuje

místní taxu: 1.70 €/osoba/noc, – platba na místě, župan pro děti. Děti ve věku 3-5.9 let platí vstup do lázní – 3€/den – platba na místě.

Lázně Granit

nabízí téměř 4000 m2 vodní plochy uprostřed rozsáhlého, upraveného a zalesněného parku, 11 venkovních a 8 krytých bazénů – termální s léčivou vodou o teplotě 32 – 40°C, plavecké, dětské, s mořskými vlnami, s atrakcemi – sauny, masáže, bahenní lázně, uhličitá a perličková koupel, speciální léčebné procedury, elektroterapie, ošetření infračervenými paprsky atd. Prameny mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Od května do září je k dispozici celý areál venkovního koupaliště s termálními bazény, plaveckým bazénem, vlnovým bazénem, světem skluzavek, dalšími atrakcemi a k odpočinku celý 10 hektarový park se sportovním vyžitím a restauracemi. Pro děti: v dětském světě jsou bazény, tobogány, vodopády, dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další.  

 POZN. Děti do 2.9 let mají vstup do lázní zdarma, děti od 3 do 5.9 let platí na místě cca 600 HUF/den  v doprovodu 2 plně platících osob.

Nezávazné objednání zájezdu
Image
hotel Freya*** s busem včetně vstupů do lázní Granit Maďarsko, Termální lázně, Lázně Zalakaros
Pořádající CK:
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Strava Polopenze
Termín zájezdu 25.09. (So) - 28.09. (Út) 2021
Celková cena za osobu od: 6 800 Kč
Doprava: Autobus
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji6 800 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj7 390 Kč0 Kč
Přistýlka od 12 let5 330 Kč0 Kč
Přistýlka 4-11.9 let4 390 Kč0 Kč
Přistýlka do 3.9 let0 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...