MilujemeLeto - TRAVEL FAMILY s.r.o., cestovní kancelář

Španělsko, Francie, Itálie, Řecko, Turecko z Barcelony na lodi Costa Diadema****

Plavby - Zaoceánské, Španělsko
Vlastní 15 dní, 14 nocí, 23.09. (Pá) - 07.10. (Pá) 2022, Plná penze Změnit termín
Celková cena za osobu od: 32 610 Kč
Trasa plavby
Španělsko, Francie, Itálie, Řecko, Turecko
Popis lodě

Costa Diadema je synonymem relaxace a zábavy. Pokud jste vždy toužili po plavbě lodí, neváhejte a nechte se vtáhnout okouzlujícím prostředím a atmosférou, která se snoubí v příjemné harmonii. Naleznete tu nepřeberné množství aktivit, fantastické pokrmy a krásný lázeňský areál Samsara Spa, který osvěží a omladí tělo i duši. Na palubě Vás čekají bary, gurmánské restaurace, fitness, divadelní show, hry a mnoho dalších aktivit. Pokud cestujete s dětmi nenechte si ujít celou palubu věnovanou dětem s hradem a pirátskou galeonou. Naopak na terase 5. paluby si můžete užívat procházky a nebo si vychutnat koktejl při západu slunce. A večer po divadelní show můžete vyrazit třeba na taneční parket diskotéky.

  

Výrobní cena Costa Diadema byla přibližně 550 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 132.500Délka lodě (v metrech): 306Šířka lodě (v metrech): 37,2Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1.862Maximální počet pasažérů: 49473 bazény, z toho 1 s zatahovací střechou, 8 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:7 restaurací včetně wellness restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, 15 barů a klubů včetně Birreria La Fiamma pubu či Huit-Huit Wine Baru, cukrárny nebo zmrzlinového baru Unikátní Samsara lázně o rozloze 3 500 m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, parní lázně, solárium, tělocvičnu Divadlo, kasino, diskotéka, 4D kino, Country rock klub, herní areál s laser game a videohrami, simulátor Formule 1, knihovna Squok Club pro všechny věkové kategorie, dětský bazének Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje k obědu a večeři v servírované restauraci, alkoholické nápoje. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 10€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5€/osoba/noc. Na plavbách z Miami: pro osoby od 14 let: 12,5$/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 6,25$/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: | odplutí: 18:00)2. den,Marseille, Francie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)3. den,Savona, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)4. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 14:00 | odplutí: 20:00)5. den,Katánie, Itálie, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 16:00)8. den,Izmir (Efes), Turecko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)9. den,Istanbul, Turecko, (připlutí: 14:00 | odplutí: --:--)10. den,Istanbul, Turecko, (připlutí: --:-- | odplutí: 20:00)11. den,Relaxační den na moři12. den,Heraklion, Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 14:00)13. den,Relaxační den na moři14. den,Relaxační den na moři15. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 13:00 | odplutí: )
Nezávazné objednání zájezdu
Image
Španělsko, Francie, Itálie, Řecko, Turecko z Barcelony na lodi Costa Diadema**** Plavby - Zaoceánské, Španělsko
Pořádající CK:
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Strava Plná penze
Termín zájezdu 23.09. (Pá) - 07.10. (Pá) 2022
Celková cena za osobu od: 32 610 Kč
Doprava: Vlastní
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
32 610 Kč0 Kč
Příplatky
Kajuta vnitřní Basic, cena při obsazení jednou osobou40 880 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...