MilujemeLeto - TRAVEL FAMILY s.r.o., cestovní kancelář

EDEN****+

Řecko, Lefkáda, Evgiros
Big image in slider
SLEVA -8% Ušetříte 2 183 Kč Původně 27 290 Kč
Letecky (Praha) 8 dní, 7 nocí, 03.09. (So) - 10.09. (So) 2022, Bez stravy Změnit termín
Celková cena za osobu od: 25 107 Kč
Poloha
Eden je soubor tří samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu Lefkady, asi 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefalonii.
Ubytování
VILA ADAM (90 m2) může ubytovat až sedm osob. V přízemí vily se nachází jedna ložnice s manželskou postelí, kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledu), obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem. V přízemí je rovněž velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením, která je zastřešená pergolou. V prvním patře jsou pak další dvě ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

VILA EVA
(180 m2) pohodlně ubytuje až devět osob. V přízemí se nachází jedna ložnice s manželskou postelí, kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledu), velký obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem. V přízemí je také zastřešená venkovní terasa s jídelním stolem a venkovním posezením. V prvním patře je pak druhá kuchyňská linka a druhý velký obytný salón. Jsou zde také dvě ložnice s vlastními koupelnami a WC, a velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením, která je zastřešená pergolou.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce TRAVEL FAMILY na telefonu (delegát je k dispozici na ostrově, do ubytování nedojíždí) Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily Adam minimálně 6 osobami a vily Eva minimálně 8 osobami. V ceně zájezdu není zahrnutý transfer letiště - ubytování - letiště.
Vzdálenosti
od vecnice Evgiros: cca 3 km. od pláže Skidi: cca 2,5 km. od pláže Amouso: cca 3,5 km. od letoviska Vassiliki: cca 10,5 km. od letiště: cca 60 km.
Nezávazné objednání zájezdu
Image
EDEN****+ Řecko, Lefkáda, Evgiros
Pořádající CK:
Pořádající ck: Viamare, s.r.o. IČO: 48116734
Strava Bez stravy
Termín zájezdu 03.09. (So) - 10.09. (So) 2022
Celková cena za osobu od: 25 107 Kč
Doprava: Letecky (Praha)
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
25 107 Kč0 Kč
Příplatky
Vila 8(+1) - EVA Osoba na přistýlce - Osoba na přistýlce - vila Eva14 987 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...